Tło 1 Tło 2 Tło 3 Tło 4 Tło 5

Speedball Fitness – Level 1

MiastoTerminZapisy do dniaSzkoleniowiecCenaRejestracja

Opis:
SPEEDBALLSM Fitness to trening łączący dużą dawkę energii, fitnessu i zabawy. Obejmuje płynne układy prostych ruchów, bazujących na zasadach treningu funkcjonalnego. Jest to fantastyczny program zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
Ćwiczenia stanowią kombinację elementów sztuk walki, ćwiczeń funkcjonalnych i ograniczonej do minimum choreografii. Wykonywane we wszystkich płaszczyznach sekwencje ruchów do energetycznej muzyki angażują nie tylko ciało, ale pobudzają umysł. Od pierwszej do ostatniej minuty lekcja SPEEDBALLSM Fitness przekonuje logiczną, prostą budową i nigdy się nie nudzi.

UWAGA!
Szkolenie obejmuje 2 dni, pod koniec drugiego dnia odbędzie się egzamin praktyczny. Zgłoszenie na szkolenie musi nastąpić najpóźniej w dniu podanym w terminarzu, po tym czasie uczestnicy otrzymują wideo instruktażowe. Na podstawie wideo przygotowują się do szkolenia.
Uzyskany międzynarodowy dyplom SpeedballSM Fitness Level 1 Instructor jest ważny przez okres roku. Aby przedłużyć jego ważność, instruktor bierze udział w warsztacie SpeedballSM Level 2 lub co najmniej 4 razy w ciągu roku w lekcjach Speedball Fitness podczas konwencji.

Cel:
Po ukończeniu szkolenia SM Level 1 i zdaniu egzaminu będziesz umieć perfekcyjnie prowadzić lekcje cardio SPEEDBALLSM Fitness. Opanujesz proste i funkcjonalne sekwencje ćwiczeń.

Wymagania:
Ukończony kurs wprowadzający do fitnessu IFAA Zajęcia Grupowe Fitness, lub porównywalne szkolenie

Zagadnienia:
• postawa i technika pracy z piłką
• ćwiczenia podstawowe
• praca z muzyką
• budowa lekcji i podstawowy format zajęć SPEEDBALLSM Fitness
• praca z grupą
• masterclassy
Szkoleniowiec: Ola Ciechalska, Paweł Brejnak

Czas trwania: 2 dni, w tym ostatniego dnia egzamin

Opłata: 650 zł
Opłata obejmuje koszt szkolenia, materiałów wideo, egzaminu, międzynarodowej licencji Instruktora SPEEDBALLSM Fitness, sygnowanej przez autora koncepcji Stevena Feinberga (USA). Uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe. Szkolenie jest tłumaczone na język polski.

Przy wpłacie na miesiąc przed rozpoczęciem szkolenia przysługuje zniżka 10 %

W skrócie o nas

Czytaj więcej

Formularz logowania

×

Przypomnij hasło

Wyślij Przejdź do logowania
×

Formularz rejestracji

×

Informacja

Zakładka aktualnie w budowie.

×

Wyniki wyszukiwania

×

Zapis do szkolenia bez rejestracji

×

Zapis do szkolenia bez rejestracji

×