Tło 1 Tło 2 Tło 3 Tło 4 Tło 5

Modelowanie sylwetki w treningu grupowym

Aktualnie to szkolenie nie posiada żadnych terminów.

Sposób w jaki pokierujemy swoją lekcję fitness będzie miał bezpośrednie przełożenie na to, że sylwetki naszych podopiecznych będą się poprawiać. Występując w roli intruktora zajęć grupowych, mamy dużo mniejsze możliwości niż pracując indywidualnie biorąc pod uwagę ilość sprzętu do wyboru, dostępny ciężar, czy czas który możemy poświęcić klientowi. To jednak nie oznacza, że oferowane przez nas treningi modelujące sylwetkę, mają być przypadkowe i nieskuteczne.

Na tym szkoleniu specjalizacyjnym pokazujemy jak skutecznie korygować podopiecznych oraz jak świadomie dobierać ćwiczenia żeby prowadzone przez Was treningi rzeźbiły jak dłuto w ciałach Waszych klientów.

MODUŁ 1 (1 dzień): Modelowanie pośladków w treningu grupowym

szkoleniowcy: Agata Korzemiacka, Aleksandra Albera

Skupiając się często tylko na wizualnych aspektach „czterech liter” zapominamy o tym, że zespół mięśni pośladkowych jest najsilniejszą grupą mięśniową naszego ciała o ściśle określonych funkcjach. Poprzez siedzący tryb życia, charakter pracy oraz brak elementarnej wiedzy o anatomii i fizjologii, sami doprowadzamy do niewydolności pośladków. W takiej sytuacji, funkcje pośladka zaczynają więc przejmować sąsiadujące grupy mięśniowe co prowadzi do zaburzenia wzorców ruchowych, w wyniku czego nasi podopieczni zaczynają narzekać na bóle dolnego odcinka kręgosłupa, rwę kulszową lub masywne uda. Sprawne, dobrze rozwinięte mięśnie pośladkowe, są gwarancją bezpiecznego oraz bezbolesnego funkcjonowania w życiu codziennym oraz na treningu, dlatego tak ważne jest aby zwracać uwagę na balans mięśniowy w obrębie kompleksu biodrowo-lędźwiowego na treningach grupowych, gdzie często trafiają ludzie spędzający wiele godzin w pozycji siedzącej, z wadami postawy oraz z niską świadomością własnego ciała.

Jeżeli chcesz nauczyć planować swoje zajęcia w taki sposób, żeby Twoi klienci osiągnęli założony cel sylwetkowy to nasze szkolenie jest dla Ciebie! Co więcej, dowiesz się też jakich metod, ćwiczeń i komend używać by skutecznie uczyć swoich podopiecznych świadomego i bezpiecznego ruchu. W końcu, zaprosimy Cię do uczestnictwa w masterclassach, których elementy możesz wykorzystać w prowadzeniu wielu form zajęć fitness (m.in. ABT, TBC, Zdrowy Kręgosłup).

 • Jak to działa? – dwa słowa o anatomii
 • Mobilizacja pośladków na sali fitness
 • Aktywacja pośladków w treningu grupowym
 • Ćwiczenia modelujące mięśnie pośladkowe do wykorzystania w treningu grupowym.
 • MODUŁ 2 (1 dzień): Modelowanie pleców, barków i brzucha – inspiracje

  szkoleniowcy: Mateusz Kowalski

  TERMINY
  1. Warszawa [moduł 1 + moduł 2] – 14/15 września 2019
  2. Kraków [moduł 1 + moduł 2] – 30 listopada / 1 grudnia 2019

  Cena szkolenia: 400 zł [Moduł 1: 250zł, moduł 2: 250zł]

  W skrócie o nas

  Czytaj więcej

  Formularz logowania

  ×

  Przypomnij hasło

  Wyślij Przejdź do logowania
  ×

  Formularz rejestracji

  ×

  Informacja

  Zakładka aktualnie w budowie.

  ×

  Wyniki wyszukiwania

  ×

  Zapis do szkolenia bez rejestracji

  ×

  Zapis do szkolenia bez rejestracji

  ×