Tło 1 Tło 2 Tło 3 Tło 4 Tło 5

Dlaczego IFAA?

Obecnie, instruktorzy i trenerzy niezwykle rzadko spotykają się klientem, któremu nic nie dolega. Siedzący tryb życia, niedoborowa lecz wysokokaloryczna dieta, otyłość – to tylko niektóre czynniki, które warunkują to, że jako instruktorzy i trenerzy stajemy się pierwszym krokiem naszego klienta do odzyskania i poprawy zdrowia, nie tylko sylwetki.

  • Dlatego w IFAA Polska:
    – uczymy jak dostosować program zajęć do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów
    – podchodzimy indywidualnie do każdego kursanta, by nasz absolwent był osobą świadomą możliwości ale też ograniczeń, z jakimi spotka się w swojej pracy zawodowej
    – przygotowaliśmy kompleksową ofertę szkoleniową, która pomoże każdemu instruktorowi wyborze swojej indywidualnej ścieżki zawodowej
    – nasza szkoła oraz wszyscy szkoleniowcy przeszli akredytację REPs Polska.  Dzięki temu po ukończeniu kursu w IFAA Polska na INSTRUKTORA ZAJĘĆ GRUPOWYCH, w ciągu 6 miesięcy, macie możliwość zarejestrowania się w REPs Polska i potwierdzenia swoich kwalifikacji do wykonywania zawodu bez podchodzenia do dodatkowych egzaminów.

Przynależność do REPs Polska potwierdza posiadane przez Was umiejętności, co jest istotne dla potencjalnych pracodawców, ale także otwiera Wam – naszym absolwentom, możliwość pracy na całym świecie.

Jednocześnie REPS Polska jest jedyną obowiązującą w Polsce organizacją, nadającą i weryfikującą uprawnienia do pracy jako instruktor/trener/szkoleniowiec w branży fitness.

Nasza kadra to nie tylko specjaliści w swoich dziedzinach, ale przede wszystkim praktycy – szkoleniowcy, instruktorzy i trenerzy personalni z wieloletnim doświadczeniem. Daje to Wam gwarancję najwyższej jakości kursów i szkoleń.

UNIKALNY PROGRAM SZKOLENIOWY IFAA Polska

Szkolenia instruktorskie w IFAA Polska:
– przygotowują do pracy w zawodzie na wielu płaszczyznach: przygotowanie merytoryczne, warsztaty praktyczne i wiele więcej
– zwierają w sobie ciągłe wsparcie szkoleniowców, nawet długo po ukończeniu kursu
– możliwość ciągłego rozwoju – siatka szkoleń uzupełniających dedykowane specjalnie naszym absolwentom
– najlepsi kursanci mają możliwość otrzymania rekomendacji

Specjalizacje IFAA Polska:
– to zestawy szkoleń poszerzające wiedzę w konkretnej dziedzinie
– prowadzone i stworzone przez prawdziwych pasjonatów
– możliwość wykupienia pojedynczych modułów

Warsztaty w IFAA Polska to skondensowana dawka wiedzy i inspiracji.

W skrócie o nas

Czytaj więcej

Formularz logowania

×

Przypomnij hasło

Wyślij Przejdź do logowania
×

Formularz rejestracji

×

Informacja

Zakładka aktualnie w budowie.

×

Wyniki wyszukiwania

×

Zapis do szkolenia bez rejestracji

×

Zapis do szkolenia bez rejestracji

×