Tło 1 Tło 2 Tło 3 Tło 4 Tło 5

Dagmara Łazarska

Szkoleniowiec, certyfikowany instruktor My Pilates Methods. Stawia na ciągły rozwój, regularnie uczestniczy w licznych warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez czołowych polskich i zagranicznych instruktorów (Europa, USA). Nieustannie pogłębia swoją wiedzę oraz doskonali warsztat instruktorski i szkoleniowy, także na indywidualnych sesjach treningowych z najlepszymi instruktorami metody Pilates na świecie, takimi jak: Lesley Logan (USA), Victoria Torie – Capan (USA), Sonje Mayo (USA). Kształci się u boku swojej mentorki, a zarazem „pilatesowego” guru, Weroniki Ratkowskiej z PilatesRoom, gdzie na co dzień prowadzi treningi pilates (indywidualne oraz grupowe), zarówno na macie jak i na profesjonalnym sprzęcie pilates.

Jako szkoleniowiec, kładzie duży nacisk na precyzję ruchu, postawę ciała, a przez to jego zaangażowanie w wykonywaną pracę, rozumienie każdego ruchu oraz poprawne oddychanie.

Wyznaje zasadę, że świadomy ruch, to świadome ciało, a świadome ciało, to zdrowe ciało.

Dagmara  jest profesjonalistką i perfekcjonistką, dlatego pomimo ogromnego optymizmu oraz nieschodzącego z twarzy uśmiechu, jest wymagającym i bardzo zaangażowanym szkoleniowcem.

Od najmłodszych lat związana jest ze sportem, głównie z pływaniem. Była reprezentantką sekcji pływackiej AZS UAM. Posiada tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej specjalność pływanie, oraz AQUA Fitness. Do tego ukończyła poznański UAM (kierunek prawo).

Jednak to metoda Pilates całkowicie zawładnęła jej sercem i jest w niej zakochana od wielu lat, a teraz przekazuje tą miłość dalej, kształcąc najlepszych instruktorów.

W skrócie o nas

Czytaj więcej

Formularz logowania

×

Przypomnij hasło

Wyślij Przejdź do logowania
×

Formularz rejestracji

×

Informacja

Zakładka aktualnie w budowie.

×

Wyniki wyszukiwania

×

Zapis do szkolenia bez rejestracji

×

Zapis do szkolenia bez rejestracji

×