Tło 1 Tło 2 Tło 3 Tło 4 Tło 5

Emilia Burkiewicz

Z wykształcenia magister administracji, pedagog.  Certyfikowana nauczycielka RYT200 (Register Yoga Teacher) należąca do międzynarodowej organizacji Yoga Alliance, potwierdzającej zdobycie wiedzy, kwalifikacji i umiejętności nauczania zgodnie z standardami światowej organizacji zrzeszającej nauczycieli jogi.

Swoją wiedzę i tajniki jogi zdobyła w samym sercu światowej stolicy jogi w Indiach, gdzie ukończyła kurs nauczycielski. Posiadająca liczne certyfikaty i uprawnienia w tym m. in. Power Vinyasa Yoga, Joga dla kobiet w ciąży i po porodzie, Joga dla dzieci i rodziny.

Swoją przygodę z jogę rozpoczęła 10 lat temu, nieustanie pogłębia swoją wiedzę z zakresu filozofii, anatomii i terapii jogą, pasjonatka ayurwedy. Swoją praktykę i wiedzę zdobywała u polskich i światowej klasy autorytetów jogi w nurcie Vinyasa Flow Yoga, Ashtanga Yoga, Hatha Yoga, Yin Yoga. Nieustannie bierze udział w licznych kursach i warsztatach. Na swojej drodze spotkała wspaniałych nauczycieli m.in. Maciej Wielobób, Basia Lipska Larsen, Dylan Werner, Ty Landrum, Celest Pereira. Promotorka jogi dla dzieci, organizująca kursy instruktorskie „Joga dla dzieci i młodzieży” na terenie całej Polski.

W skrócie o nas

Czytaj więcej

Formularz logowania

×

Przypomnij hasło

Wyślij Przejdź do logowania
×

Formularz rejestracji

×

Informacja

Zakładka aktualnie w budowie.

×

Wyniki wyszukiwania

×

Zapis do szkolenia bez rejestracji

×

Zapis do szkolenia bez rejestracji

×